en
Aranżacja Salonu 1
Aranżacja Kuchni 1
Aranżacja Kuchni 2
Aranżacja Kuchni 3
Drzwi przesuwane
Aranżacja Salonu 2
pl
de
fb
twiter
rss
 
          Firma Tralex jest firmą rodzinną istniejącą od  1992 roku.  
Od tego czasu osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku polskim. Ciągle doskonalimy się w zakresie nowych technologii i standardów.
       Nasza wieloletnia tradycja i doświadczenie pozwala nam zaprojektować i wykonać schody w pełni dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb przy użyciu profesjonalnego oprogramowania do projektowania i wizualizacji schodów Compass Software . Istnieje możliwość wykonania wizualizacji projektu schodów na miejscu realizacji inwestycji !!!  
     Świadczymy również usługi wykonania  projektu schodów na potrzeby  innych zakładów stolarskich w skali 1:1 , produkcji  elementów toczonych tj. jak słupy, tralki według oferowanych przez nas wzorów jak również na indywidualne zamówienie oraz usługi cięcia i okleinowania płyt.
     Najnowsze technologie oraz profesjonalizm wykonywanych przez nas usług pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferowane przez nas usługi poszerzyliśmy o wykonanie mebli na wymiar tj. zabudowy wnękowe, kuchnie na wymiar, meble na wymiar oraz inne zlecenia na życzenie Klientów.
 
     Proponujemy  profesjonalne i kompleksowe wykonanie oferowanych przez nas usług , zapraszamy do współpracy firmy budowlane, architektów i dekoratorów wnętrz, a także inwestorów prywatnych i wszystkich zainteresowanych.
 
Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
 
Copyright 2013 Tralex