en
Aranżacja Salonu 1
Aranżacja Kuchni 1
Aranżacja Kuchni 2
Aranżacja Kuchni 3
Drzwi przesuwane
Aranżacja Salonu 2
pl
de
fb
twiter
rss
meble kuchenne na wymiarOferta naszej firmy w zakresie materiałów i wyposażenia mebli jest bardzo szeroka i każdy z naszych klientów znajdzie w niej rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.Jako producent, jesteśmy elastyczni i sprostamy każdemu niestandardowemu zleceniu. 
 
Wykonujemy meble kuchenne - klasyczne i nowoczesne,meble łazienkowe, szafki do salonów, zabudowy garderób i szafy z systemami przesuwnymi,składanymi oraz rozwieranymi. Wykonujemy również meble biurowe oraz realizujemy zlecenia według projektów wykonanych przez Klienta.
Fronty mebli mogą być wykonane z drewna lub płyty fornirowanej, płyty lakierowanej na dowolny kolor ( mat, połysk).
Oferta blatów jest bardzo bogata - od blatów z granitu poprzez blaty laminowane o różnej grubości, po blaty wykonane z konglomeratów.
 
Wyposażenie naszych mebli stanowią najnowsze rozwiązania liderów tej branży – firm BLUM (okucia i wyposażenie szuflad z dożywotnia gwarancją), SEVROLL - (systemy do drzwi przesuwanych, składanych, rozweiranych i garderób).
Firma SEVROLL oferuje nowość na rynku wnetrzarskim -samodomykacz drzwi przesuwanych -poprawia on bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz zapobiega uszkodzeniu drzwi.
 
Jesteśmy po to, aby spełniać Wasze marzenia!!!

 

Copyright 2013 Tralex