en
Aranżacja Salonu 1
Aranżacja Kuchni 1
Aranżacja Kuchni 2
Aranżacja Kuchni 3
Drzwi przesuwane
Aranżacja Salonu 2
pl
de
fb
twiter
rss

Producent drewnianych schodów i balustrad – O firmie

Firma Tralex jest firmą rodzinną istniejącą od  1992 roku. Od tego czasu osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku polskim. Ciągle doskonalimy się w zakresie nowych technologii i standardów.

Nasza wieloletnia tradycja i doświadczenie pozwala nam zaprojektować i wykonać schody drewniane w pełni dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb przy użyciu profesjonalnego oprogramowania do projektowania i wizualizacji schodów Compass Software . Istnieje możliwość wykonania wizualizacji projektu schodów na miejscu realizacji inwestycji.

Świadczymy również usługi wykonania  projektu schodów na potrzeby  innych zakładów stolarskich w skali 1:1, produkcji elementów toczonych, tj. jak słupy i tralki do balustrad drewnianych według oferowanych przez nas wzorów, jak również na indywidualne zamówienie oraz usługi cięcia i okleinowania płyt.

Najnowsze technologie oraz profesjonalizm wykonywanych przez nas usług pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferowane przez nas usługi poszerzyliśmy o wykonanie mebli na wymiar, tj. zabudowy wnękowe, kuchnie na wymiar oraz inne zlecenia na zamówienie.

Proponujemy  profesjonalne i kompleksowe wykonanie oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, architektów i dekoratorów wnętrz, a także inwestorów prywatnych i innych zainteresowanych.

Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Copyright 2013 Tralex